Top VPN O VPN, bezpieczeństwie i prywatności w Sieci od 2016 roku.

Recenzja VPN: hide.me (2024). Wady, zalety, ceny, opinie i test

Recenzja VPN hide.me 2024: Poznaj moje testy, ofertę i opinię na temat jednej z popularniejszych usług VPN.

Recenzje i cały serwis TopVPN jest tworzony dzięki wsparciu czytelników. Możemy otrzymać prowizję od dostawców VPN, gdy kupisz usługę z linków na tej stronie. zasady recenzji
9.
  • 2600+ serwerów w 90+ lokalizacjach
  • max. 10 urządzeń na raz
  • OpenVPN, IKEv2/IPSec, WireGuard
  • Multi-Hop, SmartGuard, StealthGuard
  • 30-dniowa gwarancja zwrotu
  • Microsoft Windows Apple macOS Android Apple iOS (iPhone) Linux Routery
€9.99 €2.49 za miesiąc

Recenzja Hide.me VPN 2024: co trzeba wiedzieć o tej sieci, jak wypada w testach i czy warto jej zaufać?

Hide.me VPN to produkt eVenture LTD, firmy zarejestrowanej w Malezji, który wszedł na rynek w 2012 roku. Zapewnia anonimowość online (choć pamiętaj, że nigdy nie będzie ona 100%), oferuje dostęp do bogatej listy serwerów, dzielonego tunelowania, kill switch, blokowania reklam, ochronę przed wyciekiem DNS i wiele innych zaawansowanych funkcji.

Logo hide.me

Co z bezpieczeństwem? Hide me VPN stosuje silne szyfrowanie AES-256, które jest w praktyce niemożliwe do sforsowania.

Oprócz płatnych wersji dostępny jest też dobry plan bezpłatny bez limitu danych. Każdy użytkownik może w dowolnym momencie anulować subskrypcję.

Usługa jest kompatybilna z wieloma urządzeniami, w tym: Androidem, iOS, macOS, routerami, z Windows, Chrome, Firefox, Amazon Fire Stick.

Możesz użyć rozszerzeń do przeglądarki Hide me VPN, aby połączyć się z serwerami w Holandii, Niemczech i Kanadzie.

Warto wspomnieć, że Hide.me VPN jest dostępny w polskiej wersji językowej.

Strona WWW hide.me

Przejdźmy do szczegółowych informacji na temat Hide me VPN.

Najważniejsze informacje o Hide.me VPN:

Serwery 2400+ w 89+lokalizacjach
Liczba urządzeń: 10
Gwarancja zwrotu: 30 dni
Platformy: Windows, macOS, Android, iOS, Linux, Windows Phone, router
Jurysdykcja: Malezja

Aplikacje i programy Hide.me VPN

Sieć VPN dostępna jest za pośrednictwem Hide.me na wszystkich największych platformach i systemach operacyjnych.

Hide.me VPN dla Windows

hide.me VPN dla Windows

Aplikacja na urządzenia z systemem operacyjnym Windows dostępna jest na stronie Hide.me. Wymaga ona do instalacji i działania systemu Windows w wersji 7, 8 oraz 10. Co z Windows 11? W kwietniu 2024 roku mogłeś/mogłaś pobrać wersję beta (4.04 dla Windows 10/11).

hide.me VPN dla Windows

Aby uruchomić VPN od Hide.me wystarczy pobrać plik instalacyjny, rozpocząć instalację, udzielić wszelkich wymaganych zezwoleń i kliknąć skrót aplikacji umieszczony na pulpicie. Tylko tyle – nie ma potrzeby podawać numer karty kredytowej lub rejestrować konta (o ile chcesz używać wersji free).

hide.me VPN - program Windows
Pulpit administracyjny aplikacji Hide.me dla Windows
Ustawienia hide.me VPN an Windows
Panel administracyjny Hide.me

Program Hide.me VPN uruchamia się domyślnie razem z systemem a po zamknięciu głównego okna, można wywołać go z dolnego paska ikon.

Producent radzi – jeżeli chcemy uzyskać najlepszą szybkość połączenia – aby użyć najbliższy serwer Hide me VPN i najlepszy protokół VPN dla danego połączenia internetowego.

Protokoły VPN używane w Hide.me
Protokoły VPN używane w Hide.me – możesz je zmieniać w panelu administracyjnym

Hide.me VPN dla macOS

Aplikację na urządzenia Apple takie jak MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, iMac, iMac Pro czy Mac Pro, można pobrać zarówno ze strony Hide.me (w formie instalki .dmg), jak i z Mac App Store. Do instalacji wymaga systemu macOS w wersji 10.15 lub nowszej.

Aplikacja Hide.me na macOS dostępna jest w języku polskim, a jej używanie nie powinno sprawiać najmniejszych problemów. Program jest intuicyjny, a po włączeniu automatycznie wybiera najbardziej wydajny serwer (oczywiście możesz też wybrać samodzielnie). Hide.me VPN działa w wersji darmowej lub płatnej.

hide.me VPN dla Maca

Na co dzień jest dostępny jako jedna z ikonek w górnym pasku menu, obok zegara, która po kliknięciu rozwija dostępne opcje połączenia i wyboru serwera. Gdy urządzenie wybudzi się z trybu uśpienia, Hide.me VPN połączy się automatycznie z internetem.

Hide.me VPN na maki ma wszystkie najważniejsze funkcje, w tym dzielone tunelowanie, multihop, ochronę przed wyciekiem DNS i IP oraz automatyczny kill switch (niżej przeczytasz więcej o wszystkich narzędziach dostępnych w tej aplikacji VPN).

Producent zapewnia, że Hide.me VPN jest w 100% zgodny z wytycznymi Apple dotyczącymi bezpieczeństwa.

Hide.me VPN dla Android

Aplikacja na urządzenia Android ma 1 000 000+ pobrań w sklepie Google Play. Link do pobrania znajdziesz na stronie Hide.me. Łącznie w sklepie Google oceniło ją ponad 28 000 użytkowników a średnia ocena to 4,3/5.

Apka Hide.me jest łatwa w obsłudze nawet dla początkujących użytkowników. Wystarczy pobrać aplikację i kliknąć „enable VPN” (nie ma obowiązku rejestracji).

hide.me VPN na Androidzie

Hide.me VPN obsługuje urządzenia z systemem Android 6/Android TV 7 lub nowszym. Szczegóły instalacji znajdziesz w materiałach na stronie dostawcy lub korzystając z pomocy technicznej (szczegóły na temat pomocy znajdziesz niżej).

Aplikacja wspiera protokół IKEv2, który uchodzi za najbardziej nowoczesny, bezpieczny i szybki spośród dostępnych protokołów, jakie używają VPN-y. M.in. zapewnia stabilne szyfrowanie danych nawet na niezbyt stabilnym połączeniu 3G.

Ustawienia hide.me na Androidzie

Jeżeli nie chcesz aby VPN zbyt szybko wyzerował baterię telefonu, należy skorzystać z wydajnego protokołu WireGuard.

Hide.me VPN dla iOS

Aplikację Hide.me VPN dla urządzeń mobilnych Apple (iPhone, iPad) opartych na system iOS i ipadOS możesz znaleźć w App Store, a bezpośredni link znajduje się na stronie Hide.me. Aplikacja oceniana jest przez użytkowników średnio na 4,5 / 5 (niespełna 1 000 ocen).

Pamiętaj, że jako użytkownik aplikacji Hide me VPN możesz samodzielnie definiować własne serwery. Masz też do dyspozycji wszystkie przydatne narzędzia (w tym kill switch), obsługę streamingu oraz dynamiczne przekierowanie portów.

hide.me VPN na iOS

Używanie VPN może dość szybko wyczerpać baterię w iPhonie, więc niezłym pomysłem jest skorzystanie z szybkich i wydajnych protokołów dostępnych w Hide.me (np. WireGuard).

Hide me VPN zainstalujesz także na starszych urządzeniach z iOS, zrobisz to za pośrednictwem wbudowanego klienta VPN.

Hide.me VPN dla Chrome i dla Firefox

Usługa Hide dostępna jest także przez przeglądarki Chrome, Firefox, Edge.

Hide.me oferuje dodatek do przeglądarki Chrome, dzięki której można łączyć się z usługą VPN czy konkretnymi serwerami tylko w obrębie okna przeglądarki. Rozszerzenie do Chrome – pod nazwą Hide.me VPN Proxy – można pobrać w Chrome Web Store i działa ono ze wszystkimi przeglądarkami opartymi na silnik Chromium (np. znanej z prywatności przeglądarki Brave). Z dodatku Hide.me dla Chrome skorzystało 100 000+ użytkowników. Nie ma potrzeby rejestrowania się i podawania adresu e-mail, a obsługa i konfiguracja jest bardzo prosta.

hide.me VPN dla Chrome

Rozszerzenie proxy od Hide.me korzysta z serwerów w USA, Niemczech i Szwajcarii. Aplikacja łączy się z nimi automatycznie. Rozszerzenie dla Chrome i Firefox jest darmowe, jednak aby uzyskać dostęp do wyboru serwerów musisz wykupić subskrypcję.

Uwaga! Pamiętaj, że Hide.me VPN Proxy nie jest siecią VPN. Co to znaczy? Przede wszystkim nie oferuje szyfrowania danych. Natomiast korzystając z tego narzędzia szybko zamaskujesz swoją prawdziwą lokalizację i ruch sieciowy oraz zabezpieczysz się przed wyciekami WebRTC. Dla pełnego bezpieczeństwa należy zatem używać proxy razem z aplikację VPN lub tylko VPN-u.

Rozszerzenie hide.me VPN dla Chrome nie obsługuje streamingu. To oznacza, że korzystając z tego narzędzia nie obejrzysz np. amerykańskiego HBO Max.

Lokalizacje i serwery Hide.me VPN

Serwery hide.me VPN - mapa i lista

Sercem każdej usługi VPN są jej serwery. Im ich więcej, tym lepiej. Hidem.me ma 2400+ serwerów rozmieszczonych w 89 różnych lokalizacjach na 6 kontynentach.

Pamiętaj, że firma ograniczyła liczbę serwerów dostępnych dla użytkowników darmowego planu (lokalizacja w Kanadzie, Hiszpanii, USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Niemczech i Singapurze)

Prywatność i bezpieczeństwo Hide.me VPN

Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo Hide me VPN, to nie mamy powodów do narzekań. Aplikacja wykorzystuje najlepsze protokoły bezpieczeństwa: OpenVPN, WireGuard, IKEv2 IPsec, SSTP i SoftEther. Używa również szyfrowania AES-256 (dostawcy VPN lubią podkreślać, że to szyfrowania na poziomie wojskowym) oraz narzędzia takie jak wbudowany wyłącznik awaryjny czyli kill switch.

Hide.me opublikował na swojej stronie raport przejrzystości. Wynika z niego, m.in. że w 2023 roku policje i organy ścigania z całego świata 14 razy występowały o przekazanie danych. Hide.me zapewnia, że nie przekazało żadnych informacji, bo ich nie zbiera. Firma również nie sprzedaje Twoich danych.

Część użytkowników, którym szczególnie zależy na prywatności, doceni fakt, że Malezja nie należy do sojuszów służb specjalnych wymieniających się danymi (np. 5, 9 lub 14 Oczu).

Firma Hide.me otrzymała w 2023 roku certyfikat VTI. Co to znaczy? To wyróżnienie VPN Trust Initiative przyznawane przez założoną w 2020 roku Koalicję na rzecz Infrastruktury Internetowej (i2Coalition, Hide.me jest członkiem tej organizacji). Certyfikat przyznawany jest firmom, które stosują najlepsze praktyki dotyczące bezpieczeństwa, praktyk reklamowych, prywatności, przejrzystości i społecznej odpowiedzialności.

Wątpliwości? Ostatni niezależny audyt Hide.me VPN został przeprowadzony w 2015 roku.

Polityka logów Hide.me VPN

Spójrzmy na konkrety czyli politykę logów Hide.me VPN. Po pierwsze, malezyjski prawo nie zobowiązuje firmy do zbierania i przechowywania logów klientów. Po drugie, Hide.me deklaruje politykę braku logów: nie gromadzi danych osobowych swoich klientów, nie monitoruje, co robią w sieci i z jakich aplikacji korzystają oraz nie rejestrują, jakie strony odwiedzają korzystając z VPN.

Na stronie internetowej Hide.me dostępna jest polityka prywatności w języku polskim – to rzadko spotykana praktyka wśród dostawców VPN (pamiętaj jednak, że we wszelkich sporach będzie zastosowana anglojęzyczna wersja).

Polityka prywatności hide.me VPN

„Aby zapewnić maksymalną ochronę Twojej prywatności, gromadzimy jedynie absolutne minimum wymaganych informacji, czyli Twój adres e-mail. Przechowujemy Twój adres e-mail w formie zaszyfrowanej, na całkowicie zaszyfrowanych serwerach” – zapewnia firma eVenture Ltd.

I podkreśla: „Nie wymagamy ani nie przechowujemy Twojego imienia i nazwiska, adresu IP, adresów fizycznych ani żadnych innych danych osobowych.”

Hide.me VPN utrzymuje – do celów rozwiązywania problemów – nietrwały dziennik danych połączenia, który zawiera losowo wygenerowaną nazwę użytkownika klienta oraz wewnętrznie przypisany (niepubliczny) adres IP. Ten dziennik jest kasowany co kilka godzin.

Celowo i z całą stanowczością nie rejestrujemy żadnych innych danych, aby ograniczyć naszą odpowiedzialność prawną. Nie monitorujemy ani nie rejestrujemy Twojego zachowania podczas przeglądania strony.” – stwierdza dostawca w polityce prywatności.

Testy Hide.me VPN

Aby przekonać się, jak działa Hide.me VPN w praktyce wykonałem serię testów.

Przeprowadziłem je na 2 urządzeniach korzystając z różnych łączy internetowych:

Chciałem się przekonać, jak wygląda prędkość i parametry połączenia (pobieranie, wysyłanie, ping) dla połączenia bezpośredniego (bez VPN) i połączenia z wykorzystaniem VPN-a Hide.me.

Dzięki temu zobaczysz jak wygląda używanie Hide me VPN na różnych urządzeniach i w różnych warunkach. Każdy z testów wykonałem wiele razy, a poniżej zaprezentowałem najczęściej pojawiające się wyniki.

Zanim przedstawię wyniki testów Hide me VPN, zaprezentuję słowniczek:

Download – prędkość, z jaką urządzenie pobiera dane z internetu [więcej = lepiej]
Upload – prędkość, z jaką urządzenie wysyła dane do internetu [więcej = lepiej]
Ping – czas odpowiedzi serwera [mniej = lepiej]

Test #1: Testowy komputer

Lokalizacja: Lublin, Polska
Łącze: Przeciętne, radiowe

Połączenie bez VPN:

Speedtest bez VPN

Download: 26,89 Mbps
Upload: 20,25 Mbps
Ping: 30 ms

Połączenie z użyciem Hide.me VPN:

Speedtest z hide.me VPN

Download: 19,28 Mbps
Upload: 21,58 Mbps
Ping: 35 ms

Test #2: Testowy smartfon

Lokalizacja: Lublin, Polska
Łącze: Dobre, LTE Orange

Połączenie bez VPN:

Speedtest bez VPN

Download: 34,3 Mbps
Upload: 27 Mbps
Ping: 28 ms

Połączenie z użyciem Hide.me VPN:

Speedtest z hide.me VPN

Download: 24 Mbps
Upload: 21,1 Mbps
Ping: 28 ms

Pamiętaj, że testowałem bezpłatną wersję Hide me VPN zatem możesz spodziewać się wyższych prędkości korzystając z planu premium.

Hide.me VPN pod kątem streamingu

Jeżeli chcesz oglądać filmy lub seriale na Hbo Max, Netflixie, Disney+ lub innych platformach, to musisz wykupić płatną wersję aplikacji. Seriali i filmów ze streamingu nie obejrzysz na urządzeniach iOS.

Zaawansowane funkcje Hide.me VPN

Każdy solidny, nowoczesny VPN to potężne narzędzie do bezpiecznego i wielce prywatnego korzystania z internetu. To oznacza, że aplikacja Hide me „uzbrojona” jest w wiele przydatnych funkcji i narzędzi, a wśród nich:

StealthGuard

StealthGuard od hide.me VPN

Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem i śledzeniem. To dodatkowa warstwa zabezpieczająca użytkowników Hide.me VPN. Stealth Guard może np. zadziałać jako zapora sieciowa dla całego połączenia lub kill switch dla wybranych aplikacji – w przypadku przerwania połączenia internetowego przez VPN zablokuje dostęp do sieci dla tych programów.

Dzielone tunelowanie (split tunneling)

Możesz wybrać, które aplikacje mają korzystać z VPN, a które ze standardowego połączenia internetowego. Split tunneling w Hyde.me VPN to opcja domyślnego przepuszczenia całego ruchu internetowego przez VPN (użytkownik wybiera konkretne aplikacje, które zostaną wyłączone) lub przez zwykłe połączenie internetowe (wybierasz, które programy skorzystają z VPN). To ważne, np. dla miłośników gier online, którym zależy na możliwie niskich opóźnieniach.

Dzielone tulenowanie (Split tunneling) od hide.me VPN

Ochrona IP Leak

Zabezpieczenie przed wyciekiem Twojego prawdziwego adresu IP lub DNS do sieci: monitorowanie ruchu i blokowanie wykrytych wycieków.

Obsługa IPv6

Pełne wsparcie dla najnowszej wersji protokołu internetowego, a tym samym zapewnienie użytkownikom dodatkowej warstwy bezpieczeństwa i prywatności. Hide.me np. szyfruje cały ruch IPv6, chroniąc go przed podsłuchem/manipulacją przez osoby trzecie i oferuje serwery VPN z obsługą IPv6, umożliwiając łączenie się z nimi oraz bezpieczne i prywatne korzystanie w bezpieczny sposób.

Multihop (serwery double VPN)

Multi-hop w hide.me VPN

Połączenie z dwoma serwerami VPN w celu zwiększenia bezpieczeństwa i anonimowości w sieci. Użytkownik najpierw nawiązuje połączenie z wybranym pierwszym serwerem VPN, dane są szyfrowane, a następnie wysyłane do drugiego serwera i ponownie zaszyfrowane. Tak zabezpieczony pakiet danych opuszcza drugi serwer i trafia do internetu.

Serwery Stealth VPN

Serwery Stealth VPN w Hide.me VPN są specjalnie skonfigurowane, aby ukryć połączenie VPN przed wścibskimi oczami dostawców internetu lub innych podglądaczy. Serwery Stealth VPN wykorzystują protokół OpenVPN z dodatkowym szyfrowaniem, aby utrudnić rozpoznanie połączenia VPN. Połączenie VPN wygląda jak zwykły ruch internetowy. Dzięki temu możesz uzyskać dostęp do stron internetowych i usług, które są zablokowane w danym kraju lub regionie.

WireGuard

Nowoczesny protokół VPN wykorzystywany aby uzyskać lepszą wydajność i bezpieczeństwo podczas korzystania z internetu. Korzyść z korzystania z WireGuard to szybsze połączenie w porównaniu z innymi protokołami VPN, silne szyfrowanie komunikacji oraz automatyczne zarządzanie konfiguracją. WireGuard działa na Windows, macOS, Linux, iOS oraz Android.

SmartGuard

Proaktywna ochrona przed szkodliwymi/niechciany programami czyli reklamami, trackerami i złośliwym oprogramowaniem. M.in. blokuje reklamy i trackery, aby zapewnić ochronę prywatności użytkownika VPN i przyspieszyć przeglądanie internetu. To narzędzie działa na zasadzie filtrowania DNS.

Kill switch

Kill Switch w hide.me VPN

Automatycznie rozłącza połączenie internetowe w przypadku awarii VPN, chroniąc Twoją prywatność. Kill switch działa jak automatyczny bezpiecznik – monitoruje połączenia, wykrywa przerwanie połączenia internetowego przez VPN (np. z powodu awarii sieci), blokuje ruch i przywraca bezpieczne połączenie. Warto pamiętać, że mobilny kill switch utrzymuje aktywny tunel VPN, a po przerwaniu połączenia prawdziwy adres IP nie wycieknie.

Wsparcie techniczne i support Hide.me VPN

Pomoc techniczna hide.me VPN

Hide.me VPN jest łatwy w obsłudze i nie powinien sprawić Ci kłopotu. Jednak problemy zawsze mogą się zdarzyć. VPN nie chce działać lub masz problem, kiedy chcesz się przesiąść na płatną opcję. Co zrobić?

Czat z pracownikiem hide.me VPN
Czat na żywo jest dobrym sposobem na zdobycie informacji na temat usługi Hide me

Hide.me oferuje wsparcie 24/7 przez:

Czy czegoś brakuje? Z pewnością część osób będzie kręciło głową na brak wsparcia telefonicznego.

Pomoc techniczna - kontakt z hide.me
Dostęp do pomocy technicznej z poziomu aplikacji

Pomoc techniczna nie jest dostępna w języku polskim. Z obsługą możesz komunikować się w języku angielskim. Przewodniki i samouczki, FAQ, centrum pomoc i blog Hide.me też są napisane w angielskim.

Oferta Hide.me VPN i ceny

Ile trzeba zapłacić za korzystanie z aplikacji Hide me VPN? Do wyboru masz różne plany:

Plan 1-miesięczny: kosztuje 9.99 euro za miesiąc.

Plan 12-miesięczny: kosztuje 3.75 euro za miesiąc, czyli łączny koszt to 45 euro za 12 miesięcy.

Plan 27-miesięczny: kosztuje 2.59 euro za miesiąc, łączny koszt to 69.99 euro za 27 miesięcy (w tym 3 miesiące gratisowego korzystania z VPN).

Co warto wiedzieć o tej ofercie?

Za ten VPN możesz zapłacić przy użyciu karty kredytowej (m.in. Visa, MasterCard, American Express), przelewu bankowego, PayPal, Google Pay, Apple Pay oraz kryptowalut (Bitcoin, Dogecoin, Ethereum, Litecoin, Monero, Solana, Tether, USD Coin).

Cennik hide.me VPN

Subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie. To nie wszystko. Każdy plan obejmuje 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Hide.me VPN oferuje również bezpłatny plan, który ma swoje zalety i ograniczenia.

Aplikacja Hide me VPN – free plan

hide.me VPN za darmo?

Możesz zdecydować się na darmową usługę VPN od Hide.me, jednak czy warto? Bezpłatny plan ma swoje zalety, są też wady o których należy pamiętać.

Jako gratisowy użytkownik nie musisz podawać karty kredytowej, rejestrować się, nie ma też ograniczeń przepustowości (choć wersje premium mogą być szybsze). Brak też limitu danych (do niedawna był 10 miesięczny limit danych) i reklam, bo Hide.me twierdzi, że darmową usługę VPN finansują klienci premium. Co jeszcze? Bezpłatny Hide me VPN daje dostęp do pomocy technicznej 24/7 i 8 lokalizacji serwerów oraz nie prowadzi dzienników aktywności darmowych użytkowników (polityka „zero logów”).

Producent zapewnia: „darmowi użytkownicy otrzymują te same zabezpieczenia, co nasi płatni użytkownicy„, jednak ceną za bezpłatny VPN jest brak dostępu do niektórych ciekawych funkcji.

Przede wszystkim w gratisowym planie masz możliwość jednoczesnego połączenia z tylko jednego urządzenia (klienci, którzy wybrali plan płatny mogą korzystać z VPN z 10 różnych urządzeń jednocześnie).

Serwery zoptymalizowane do streamingu są dostępne tylko dla użytkowników Premium. Płatna wersja potrzebna jest również żeby aktywować Multihop.

Czy prędkość pobierania jest ograniczona w przypadku bezpłatnego planu? Hide me VPN deklaruje, że nie. Producent podkreśla: „w odróżnieniu od innych darmowych usług VPN, my nigdy nie obniżamy jakości połączenia„.

Ukrywanie adresu IP przez hide.me VPN
Hide.me skutecznie ukrywa IP przed potencjalnymi podglądaczami

Hide.me VPN: czy warto?

Pora na podsumowanie: czy Hide.me VPN to usługa warta zaufania? Generalnie to aplikacja bezpieczna i pod wieloma względami atrakcyjna. Do jej zalet należy:

Co z wadami aplikacji Hide Me VPN? Wśród minusów jest:

Hide.me VPN – najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czy Hide.me jest bezpieczne?

Tak, Hide.me to bezpieczna sieć VPN, który pozwoli Ci przeglądać strony internetowe z zachowaniem wysokiego poziomu prywatności. Stosuje szyfrowanie i funkcje, które znakomicie zwiększają bezpieczeństwo, m.in. wyłącznik awaryjny, który automatycznie kończy połączenie z internetem po przerwaniu połączenia przez VPN. Na pochwałę zasługuje restrykcyjna polityka braku logów.

Recenzje i cały serwis TopVPN jest tworzony dzięki wsparciu czytelników. Możemy otrzymać prowizję od dostawców VPN, gdy kupisz usługę z linków na tej stronie. zasady recenzji
9.
  • 2600+ serwerów w 90+ lokalizacjach
  • max. 10 urządzeń na raz
  • OpenVPN, IKEv2/IPSec, WireGuard
  • Multi-Hop, SmartGuard, StealthGuard
  • 30-dniowa gwarancja zwrotu
  • Microsoft Windows Apple macOS Android Apple iOS (iPhone) Linux Routery
€9.99 €2.49 za miesiąc